19.265.16 Instrument do ściągania koron tymczasowych

  • szt.
  • Cena netto: 166,67 zł 180,00 zł

Instrument do ściągania koron tymczasowych, z uchwytem Bionik, turkusowo-błękitny, podwójnie zakończony, proste zakończenie dla zębów przednich, zakrzywione dla zębów tylnych

Instrument do ściągania koron tymczasowych, z uchwytem Bionik, turkusowo-błękitny, podwójnie zakończony, proste zakończenie dla zębów przednich, zakrzywione dla zębów tylnych.

Instrument do ściągania koron tymczasowych z uchwytem Bionik charakteryzuje się krótkim, sierpowatym kształtem. Części pracujące w sposób bezpieczny dopasowują się do krawędzi. Dzięki krótkim końcówkom umożliwia odpowiednią transmisję siły, tzn. że ześlizgnięcie się jest praktycznie niemożliwe.

Rączka Bionik marki Helmut Zepf wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na wszystkie standardowe zabiegi dezynfekcji i sterylizacji parowej.
Lekki, ergonomiczny uchwyt zapewnia stabilne trzymanie i komfort pracy dzięki czemu umożliwia odpowiednią transmisję siły przy zachowaniu delikatności podczas używania.

Dodatkowo rączki Bionik dostępne są w 10 atrakcyjnych kolorach - co pozwala na dopasowanie do wymagań konkretnego specjalisty.