Producenci

Naszym celem jest oferowanie polskim stomatologom nowoczesnych, sprawdzonych na świecie materiałów stomatologicznych. Szczególny nacisk kładziemy na użyteczność produktów - ich zastosowanie musi być łatwe i oszczędzać czas użytkowników. Bardzo ważna jest dla nas dziedzina chirurgii stomatologicznej. Oferujemy produkty innowacyjne, oparte na wyjątkowych, nowoczesnych technologiach.

Tecnoss Dental s.r.l., Włochy
Rok 2005 – Tecnoss Dental s.r.l., Włochy
Producent naturalnych biomateriałów do zastosowania w zabiegach chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Produkty wyróżnia zawartość naturalnego kolagenu, który nie jest dodawany do ksenograftu w procesie produkcji, a pozostaje zachowany w materiale. Proces ten odbywa się w niskiej temperaturze i jest opatentowany.
Helmut Zepf Medizintechnik GmbH, Niemcy
Rok 2010 – Helmut Zepf Medizintechnik GmbH, Niemcy
Producent wysokiej klasy instrumentów stomatologicznych zaprojektowanych z myślą o profesjonalnych chirurgach dentystycznych. W Zepf projekt podąża za funkcjonalnością. Narzędzia wyróżniają się optymalną konstrukcją pod względem wyglądu jak i przeznaczenia. Ten wspaniały atrybut wszystkich instrumentów Zepf jest dużą zaletą podczas używania, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo lekarza, ale przede wszystkim pacjenta podczas trwania zabiegu.